Pastrami Kat’z Delicatessen - NYC

W Nowym Jorku jest mnóstwo restauracji i miejsc z kuchniami z całego świata, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dziś chcielibyśmy polecić kilka kultowych miejsc, które warto odwiedzić i spróbować.

 • Kat’z Delicatessen – to kultowe miejsce w Nowym Jorku słynie z najlepszego pastrami na świecie. Na jego ścianach można zobaczyć zdjęcia wielu celebrytów, osobistości ze świata muzyki, polityki i sportu. Katz’s Delicatessen zapisało się również w historii kina za sprawą jednej z najbardziej kultowych scen filmowych – „Gdy Harry poznał Sally” – to tutaj Meg Ryan udaje orgazm podczas jedzenia kanapki.
  Adres: 205 E Houston St, New York, NY 10002.
  Strona: https://katzsdelicatessen.com/

 • Gallagher’s Steakhouse – restauracja znajdująca się w sercu teatralnej dzielnicy Manhattanu. Specjalizuje się w serwowaniu wybornych steków. Oferuje atrakcyjne ceny w menu lunchowym.
  Adres: 2228 West 52nd Street, NY 10019
  Strona: https://www.gallaghersnysteakhouse.com/index.php
Restauracja Gallagher’s Steakhouse NYC - szyld
 • Naruto Ramen – jeśli jesteście fanami kuchni azjatyckiej, gorąco polecamy tę małą restaurację, która posiada kilka lokalizacji w Nowym Jorku. Mają przepyszny ramen.
  Adres: 1596 3rd Ave, NY 10128

 • Jeśli macie ochotę na coś słodkiego, gorąco polecamy spróbować słynnego nowojorskiego serniczka. Odwiedziliśmy polecaną restaurację Junior’s, gdzie dostępne są różnorodne rodzaje serników. Porcje są naprawdę obfite i smaczne.
  Strona: https://www.juniorscheesecake.com/
Restauracja Junior's w Nowym Jorku
 • polecamy również spróbować klasycznych nowojorskich bajgli.

Podobne wpisy